Директор школи:

Мартиненко Василь Олексійович

Адреса навчального закладу:

м. Василівка, пер. Шкільний, 8 індекс:71601 

Електронна пошта: vechschool1@ya.ru 

Телефон: 7-28-67

 

     Василівська вечірня (змінна) школа існує більше 50 років. За час своєї діяльності вона переживала злети і падіння, то вона була ведучою в отриманні молодими людьми середньої освіти, то розглядалась як осередок всіх бід у сфері народної освіти.

     Вечірня школа – це навчальний заклад, який надає реальні можливості для навчання всім бажаючим, як тим, що працюють, так і непрацюючим у зручній для них формі та часі навчання. У нас навчаються учні різні за віком, рівнем соціального та професійного досвіду, інтересів, характером зайнятості. В школі працює 14 вчителів, з них 5 сумісників. Із загальної чисельності педагогічних працівників школи: 2 вчителя мають звання вчителя-методиста, 1 -  звання старшого вчителя, 8 - вищу кваліфікаційну категорію, 4 – першу кваліфікаційну категорію, 1- другу кваліфікаційну категорію. Педагогічний колектив з 2002 року очолює Лук»яненко Микола Миколайович. Заступник директора з навчально-виховної роботи  - Візіренко Тетяна Федорівна. Наші вчителі – висококваліфіковані професіонали, вони володіють педагогічним тактом, будують з дітьми відносини на довірі та повазі. Вчителі працюють з учнями не тільки під час уроків. Навчання продовжується і поза уроками, але це вже розмова про життя, про вирішення назрілих проблем.

     Традиційними у школі стали такі свята, як День Знань та Свято останнього дзвоника, Новий рік та День святого Валентина, Шевченківські дні та зустріч з ветеранами напередодні Дня Перемоги, екскурсії у місцевий музей та на природу…

     За період з 2000 по 2011 роки Василівська вечірня школа випустила 489 учнів одинадцятих класів. Значна частина наших випускників продовжують після школи навчання у професійному ліцеї, у аграрному технікумі, у вищих навчальних закладах. Специфіка роботи школи надає учням можливості у вільний від навчання час відвідувати курси за вибором, спортивні секції при КЗ «Василівський ФОК», музичну школу, художню школи, займатись у духовому оркестрі при ЦКД м. Василівки, допомагати батькам по господарству або виховувати власних дітей, працювати. Навчальний заклад тісно співпрацює з  Василівським центром зайнятості населення в питанні отримання робочих професій, які користуються попитом на ринку праці – це і оператор комп’ютерного набору, і секретар-друкарка, і слюсар з ремонту автомобілів.

    Василівська вечірня (змінна) школа створює умови для розвитку особистості, вона є основою для наступної освіти, а також самоосвіти, допомагає зробити усвідомлений вибір професій та освоєння їх, формує загальну культуру майбутніх громадян.